Programy, které Vám ušetří práci a čas

Chtěl bych Vám představit můj oblíbený on-line software, který buď sám používám nebo který úspěšně používají moji zákazníci na základě mého doporučení a implementace.

Každý ze zákazníků má individuální pracovní postupy. A tak implementaci doporučených programů provádíme vždy až na základě hluboké analýzy potřeb.

Pokud nechcete ztrácet čas učením daných programů, nebo vymýšlením, jak nejlépe vám mohou pomoc. Neváhejte se na nás obrátit.

Tabidoo

Nástroj, který jsme si u nás oblíbili asi nejvíce pro jeho univerzální použití, možnosti napojení a celkově jeho funkcionalitu.

Jedná se o českou aplikaci, kterou její vývojáři definují jako: „Tabidoo dokáže to, co obyčejné tabulky nesvedou.“ A opravdu tomu tak je. Bez větších znalostí programování jste schopni si v Tabidoo vytvořit velmi chytrou evidenci téměř čehokoli. My jsme začínali s evidencí serverů, hostingů a spravovaných domén. Následně se tento systém rozšířili o obsáhlé CRM, pak evidenci objednávek, faktur, výkazů práce atd. atd. Navíc máme všechny záznamy hezky propojení, lehce dohledatelné. A to jsme nezmínil možnost vytváření reportů, automatizací a dalších možných notifikací.

Kdo to s Tabidoo zkusí, musí se jistě zamilovat.

chcete pomoc s Tabidoo?

plná verze ZDARMA

Caflou

100% digitálně s manažerským systémem české výroby, který spojuje několik běžně používaných programů malých firem do jednoho.

Ideální pomocní ve firmě, kde chtějí mít ideální přehled v projektech, úkolech, změřeném čase prací a výkazech. To vše pak s pohodlnou fakturací a celkem zajímavých CRM. A nesmíme zapomenout na evidenci příjmů a výdajů napojených na banku s luxusním přehledem Cashflow.
Velkým plusem je u Caflou neustálý a svižný vývoj a technická podpora v češtině. Možnosti využití v různých firmách opravdu široké. Tím, že je už Caflou opravdu obsáhle na funkce, tak se v něm z počátku můžete až ztrácet, ale po krátkém zaškolení budete jak ryba ve vodě.

odkaz na Caflou

k dispozici varianta ZDARMA

SuperFaktura

Jeden z nejpropracovanějších fakturačních programů, které se dají použít pro české prostředí.

Vyzkoušeli jsme pomalu všechny možné on-line fakturační programy, ale vždy nakonec zůstali u SuperFaktury. Mnoho jich má podobné funkce a tak rozhodují detaily, které vám při každodenních povinnostech ulehčí práci. Velkým plusem je napojení na služby Integromatu, možnost exportu do mnoha účetních programů a dopravců. Velmi jsme si oblíbili funkcionalitu konceptů, kdy si můžete doklad, který chcete fakturovat připravit a až přijde vhodná doba, tak jej vystavit. Navíc mezi sebou můžete přenášet obsahy jednotlivých dokladů (řádky faktur). Nechybí napojení na banky a odesílání automatických upomínek. Stejně jako tvorba pravidelných faktur.
Je toho mnoho co SuperFaktura zvládá.

odkaz na SuperFakturu

 ZDARMA na zkušební dobu