Nadstandardní péče o váš web

Zajistím pro Vás kompletní péči od registrace domény, poskytnutí webhostingu a zřízení e-mailových schránek až po kompletní správu webu nebo tvorbu webu. Jedná se kompletní službu na klíč lidem, keří chtějí mít ve vecech pořádek a nechtějí se starat o drobnosti jako hlídání prodlužování domén, nebo nastavování DNS, vytváření schránek apod. U registrovaných domén je majitel vždy zákazník a já pouze spravuji nastavení.

Máte-li zájem o tvorbu nového webu, e-shopu nebo jen inovaci toho stávajícího, tak ve spolupráci s mými kolegy, profesionály na tvorbu webů a on-line marketing, ze ZestBrand, jsem schopen Vám pomoci.
>> více o tvorbě webů se dozvíte v sekci  Tvorba webových stránek >>

Registrací domén u NetTech zákazník souhlasí s Pravidly registrace doménových jmen v ccTLD .CZ

WebHosting od NetTech

Svým zákazníkům jsem schopen zajistit kvalitní webhosting pro jejich webové nebo mailové potřeby. Z větší části pronajímám hosting pouze zákazníkům, kterým jsem i tvořil web a nabídka tak není veřejná z pohledu, že si hosting může objednat každý. V ceně hostingů je plná podpora a správa. Zákazník si tak nemusí nic nastavovat sám, vše je mu dodáno na mírů jeho potřebám.

Naše servery jsou uloženy v zabezpečeném datacentru na páteřní síti internetu s dostatečnou rychlostí připojení a jsou opravdu výkoné na provoz běžných webových prezentací i e-shopů s několika tisícovou návštěvností denně. 

Chcete pomoc se správou webu, hostingu nebo domény?

Veškeré starosti se správou nechejte na mě. Pokud budete cokoli potřebovat, zvedněte telefon nebo napíšete e-mail a já už se postarám.

kontakty

Důležité odkazy a nastavení

Přístup k e-mailovým schránkácm: webmail.nettech.cz

Nastavení pošty:
IMAP, POP3 – mail.hukot.net (port 993, SSL zabezpečení)
SMTP – mail.hukot.net (port 465, SSL zabezpečení)