Správa IT – servis výpočetní techniky

Zúročte mojí mnohaletou praxi servisu počítačů pro svůj klid a pohodu.

Kvalitní a spolehlivá správa IT společně s rychlým servisem v případě potřeby. A to jak u Vás ve firmě, doma nebo na dálku. Důležité je, aby vám technika pomáhala a usnadňovala vaši práci, místo aby vás brzdila a přidělávala starosti. Zárukou mé kvalitní práce je stále se rozšiřující počet spokojených zákazníků různých odvětví.

Pokud nehledáte pouze opraváře, ale partnera pro IT záležitosti, který vám přinese klid a pohodu s IT, moc rád se s vámi osobně setkám na podrobnější informativní schůzce. Možnosti spolupráce jsou široké.

IT poradenství

Efektivní a moderní využití IT techniky. Jak ušetřit čas, energii i finance za pomoci dnešních nástrojů, programů a technologií.

správa výpočetní techniky

 Firemní počítače, notebooky, tiskárny, servery, datová úložiště, sítě, kamery, pokladny, apod. To vše aby fungovalo a předešlo se tak zbytečným výpadkům a odstávkám.

kamerové systémy

Nedílnou součástí kanceláří, obchodů, restaurací a provozů jsou kamerové systémy. Zajišťuji vše od návrhu, přes instalaci a následnou správu.

 weby, e-maily a hosting 

Pro své zákazníky zajišťuji fungování jejich webových stránek, e-shopů, jejich správu a propagaci, provoz e-mailů a další služby s tím spojené.

antivirové programy

Bezpečnost je důležitá a prevence v tomto směru k nezaplacení. Zabezpečení počítačů a serverů antivirovými programy firmy ESET je dnes téměř nutnost.

záloha a sdílení dat

Efektivní a bezpečné sdílení firemních dat. Odkudkoli a kamkoli, vždy mějte aktuální data u sebe. Samozřejmě  s důrazem na zálohu a možnou obnovu dat.

Ceník služeb

Ceny mých služeb jsou individuální. Jsou stanoveny na základě dohody o správě a servisu s mými zákazníky, jelikož každého požadavky jsou různé. Cenu lze určit až na základě vzájemné domluvy o rozsahu správy a prací. Pro jednorázové úkony mimo smluvní rámec (nesmluvní zákazníci), uvádím následující sazbu:

FIXNÍ POPLATKY

Zjištění závady (diagnostika): 500,- Kč  (neúčtuje se při následné opravě)
Doprava: 12,- Kč / km (po Táboře ZDARMA) – v ceně jsou zahrnuty náklady na dopravu a čas technika na cestě
Rychlý zásah (do 1 hod. od nahlášení): + 800,- Kč

SERVISNÍ SLUŽBY

Servisní sazba: 550,- Kč / hod
Vzdálená správa – oprava na dálku: 100,-Kč / 10 min. (odkaz ->)
Technická podpora (poradenství i po tel.): 500,- Kč / hod

* ceny uvedeny bez DPH (platné od 2.1.2019)

PŘIBLIŽNÁ DÉLKA JEDNOTLIVÝCH OPRAV

Přeinstalování Windows: 2 – 4 hodiny
přeinstalování serveru: 4 – 6 hodin
Mechanické čištění PC: 1 – 2 hodiny
Odvirování PC: 1 – 3 hodiny
Kompletní údržba PC: 2 – 5 hodiny
Výměna komponent v PC: 0,5 hod
Zapojení dat. úložišť: 3 – 5 hod
Zapojení 1 kamery do systému: 1,5 – 3 hodiny

Zákazníci platící paušální poplatek za správu IT na základě smluvní dohody jsou v hodinové sazbě zvýhodněni oproti běžným ceníkovým cenám.