Antivirová ochrana

Dnes velmi důležitou otázkou je bezpečnost na internetu.

Podle mnoha nezávislých testů a mé dlouholeté zkušenosti je nejlepší volbou ochrany počítače antivirový software od firmy ESET. Takže v podstatě ani nic jiného nedoporučuji a nenabízím. Koresponduje to tak s tvrzením, že pro své zákazníky chci jen to nejlepší.

Variant možnosti nákupu antivirového programu ESET je velké množství. Níže v tabulce si ukážeme pár příkladů včetně cen, za kolik si můžete tento SW zakoupit.
Budete však mít speciální požadavky na počet licencí, firemní licence, slevy pro neziskové organizace, školy či ZTP, budeme se domlouvat individuálně.

Co vám může ESET nabídnout …

Kompletní internetovou ochranu

Zajistí vám bezpečí před všemi typy online i offline hrozbami. Neustálá preventivní ochrana vašeho PC nebo notebooku.

Bezpečnější internetové bankovnictví

Produkt šifruje komunikaci mezi klávesnicí a prohlížečem, aby specifický malware (keylogger) nemohl získat a zneužít vaše citlivá data.

Kompletní internetovou ochranu

Zajistí vám bezpečí před všemi typy online i offline hrozbami. Neustálá preventivní ochrana vašeho PC nebo notebooku.

Výhodné ceny

Výhodné ceny pro neziskové organizace, školy, státní instituce, studenty nebo držitele průkazu ZTP. V neposlední řadě slevy při přechodu od konkurence.

Ochrana stanic

ESET vám ochrání file servery, mail servery, virtuální servery, aj. Také dokáže ochránit jak koncové stanice, tak mobilní zařízení včetně šifrování dat.

Máte zájem zabezpečit svá zařízení?

pokud je odpověď ANO, tak mě neváhejte kontaktovat a já připravím individuální nabídku pro vaše zařízení. Licence jsou k dispozici pro firemní a domácí PC v různých kategoriích. Tedy od 1 zařízení jako je počítač, mobilní telefon, server, apod.

Ceny  již od 530,- Kč  za zařízení / rok